fbpx
0
Lifestyle

3 Perełki Samodoskonalenia #2 + PREZENT(nagranie)

Wrzesień 28, 2019

Dzisiaj chciałabym Cię zapoznać z techniką, do której kiedyś podchodziłam z przymrużeniem oka. Gdy poznałam afirmacje, wydawało mi się bezsensowne mówić do siebie stwierdzenia, które w danej chwili nie są prawdą…Czułam jakby mój umysł walczył z nimi i nie dopuszczał do siebie ich sensu, pozostawiając je w przestrzeni, w której one kompletnie na mnie nie działały.

Powtarzane w kółko Jestem szczupła, gdy waga wskazuje 89 kilo! czy Jestem szczęśliwa, gdy akurat wszystko na łeb się wali, frustrowały mnie i zniechęcały do tego stopnia, że zazwyczaj już po kilku razach odstawiałam je na kolejnych kilka miesięcy. Jednak po jakimś czasie znów przywoływały mnie i znów po tygodniu wątpiłam w ich działanie nie czując efektów. Jednak gdzieś tam, głęboko w sercu widziałam, że one działają i że mogą mi pomóc przeorganizować myślenie, dlatego po którymś razie modyfikując i dopasowując je w taki sposób, aby były łatwe do zaakceptowania przez umysł, zupełnie przez przypadek odkryłam 3 zasady które diametralnie zmieniły efekty stosowania afirmacji. Od tamtej pory wniosły one wiele dobra do mojego życia, dlatego dziś polecam je Tobie:)

Czy wiesz, że w podświadomości są zakodowane schematy postępowania, myślenia i działania? Czy wiesz, że chcąc zmienić swoje życie trzeba najpierw zacząć od przeprogramowania podświadomości i wprowadzenia swojego życia na wyższe wibracje? Jednym ze sposobów na to są właśnie afirmacje.

Na początku ważne jest zaakceptowanie stwierdzenia, że stajemy się tym, o czym myślimy. Wiem, może ono również wydawać się śmieszne, a nawet głupie, jednak gdy głębiej się nad tym zastanowisz i przeanalizujesz swoje dotychczasowe myślenie i przeanalizujesz to, co aktualnie dzieje się w Twoim życiu, zrozumiesz, że sposób myślenia determinuje rzeczywistość.

Każda Twoja myśl albo Cię buduje, ale niszczy. Od ciebie zależy jak wykorzystasz jej MOC

Wyobraź sobie, że Twój umysł to ogród – od Ciebie zależy, co w nim zasiejesz – jeśli będą to spokojne, pełne harmonii myśli, wiara, optymizm – niebawem objawią się one w Twoim życiu w postaci wydarzeń, sytuacji i ludzi…Jeśli natomiast w rzucisz w ziemię strach, nienawiść, zwątpienie – one również zakiełkują, wyrosną i również wydadzą swoje owoce, dlatego ważne jest, aby nasycić swój umysł pozytywnymi stwierdzeniami i wyobrażeniami – zasiać w nim to, czego pragniemy.

I afirmacje, obok innych cudownych sposobów, służą właśnie zasiewaniu w ogrodzie Twojego życia pozytywnych ziaren.

Na początku jest to trudne, znam to – czasem te stwierdzenia nie mogą nawet przejść przez gardło, jednak za każdym razem robi się coraz łatwiej, bowiem przestawiasz swój umysł na inne fale, wibracje, dzięki czemu zaczyna on akceptować to, czym go nasycasz.

Pamiętaj, każda myśl, słowo jest potężna energią, która kształtuje życie

Poprzez myśli i słowa możemy dostroić się do częstotliwości tego, czego pragniemy i zacząć spełniać swoje marzenia!

To co, ruszamy? To jest naprawdę bardzo proste – wystarczą 4 minuty dziennie, chwila spokoju i dostęp do internetu:)

Poniżej znajdują się nagrane przeze mnie afirmacje, które bardzo przebudowały moje myślenie i wprowadziły wiele dobra do mojego życia:) Wchodząc poprzez nagranie YOUTUBE, znajdziesz też wspomniane 3 zasady, dzięki którym afirmacje zwiększą swoją MOC!

Pozdrawiam i życzę szczęścia! Buduj swoje życie po swojemu!

V.S.

    Odpowiedz