fbpx
0
Lifestyle

Jesteś ponad umysłem…

Listopad 11, 2019

Nie jesteś swoim umysłem – jesteś ponad nim. Umysł to narzędzie, a to jak wygląda twoja rzeczywistość zależy od tego, jak jest on zaprogramowany – jeśli pozytywnie – będzie wspierał, jeśli negatywnie – wciąż będziesz zmagać się z problemami.

Jeśli chcesz odmienić swoje ” kody”, musisz najpierw zmienić swoje myśli, a wcześniej obrazy które tworzysz w głowie.

Ty dyktujesz zasady gry – ty decydujesz co chcesz myśleć na dany temat, ty masz moc projektowania swojej przyszłości i  wprowadzenia myśli na autostradę prowadzącą wprost do wymarzonego życia. Więc na co czekasz? Obudź się i zacznij działać.

Jak zmienić obrazy w głowie? Jak zmienić  myśli? Zacznij od prostych rzeczy:

🔹Kilka minut przez zaśnięciem i kilka minut po obudzeniu, gdy umysł jest najbardziej chłonny, wyobrażaj sobie wymarzone życie z najmniejszymi detalami.

🔹wypisz przekonania które blokują rozwój, a potem zamień je na te, które będą wspierały w dążeniu do celu. Następnie zamknij oczy i wyobrażaj sobie jak będzie wyglądało twoje życie gdy na dobre zagoszczą one w twoim umyśle

🔹codziennie medytuj – 10-15 minut w ciszy lub z ulubioną mantrą jest w stanie zdziałać cuda! Nie tylko poczujesz odprężenie, ale też odnowisz połączenie z mocą, która uzdrawia, przemienia i tworzy… Uwierz!

🔹Afirmuj – wypisz pozytywne stwierdzenia i czytaj je codziennie rano lub porozwieszaj w domu karteczki z afirmacjami albo zrelaksuj się, zamknij oczy i słuchaj nagrań ( na moim kanale viasorino na YouTube znajdziesz jedno z nich – Programowanie podświadomości na szczęście i sukces)

I pamiętaj, duże zmiany zaczynają się od małych, codziennych kroków…Zacznij od kilku minut dziennie i poczuj jak odmienia się myślenie, odczuwanie, rezultaty…

    Odpowiedz